Vorige week startte naast onze nieuwe recruitment consultant Ellen ook Meinske Seuren. Meinske gaat, als onderdeel van haar opleiding Bedrijfskunde, 6 maanden meewerken als Business Improver. Ze stelt zichzelf graag voor.

‘Ik ben Meinske Seuren, 19 jaar en nu 3e jaar student bedrijfskunde op Avans hogeschool in ’s-Hertogenbosch. Ik woon in Tilburg en ben dan ook regelmatig in de stad te vinden met vriendinnen.  

In de periode van september tot februari mag ik stage lopen bij G-Nius om mij als Business Improver te ontwikkelen. G-Nius trok mijn aandacht op het Career event op Avans. Dit komt door de fijne eerste indruk, waarin de gezelligheid, het wederzijds interesse en enthousiasme mij aantrokken.  

Ik ga aan de slag met de optimalisatie van het recruitment proces met behulp van Artificial Intelligence. Hiermee hoop ik mijn kennis te verbreden, G-Nius verder te helpen, achter mijn interesses te komen en vooral een leuke ervaring op te doen.’

Wil je meer weten over de werkzaamheden van Meinske, of haar stageopdracht? Je kan haar altijd een mailtje sturen via office@g-nius.nl.

Lijkt het jou leuk om ook stage te lopen bij G-Nius? Neem dan contact op met Valerie van Arkel. Als oud-stagiaire en nu recruitment consultant bij G-Nius, kan ze je alles vertellen over haar ervaring en de mogelijkheden. Bel of stuur een bericht naar +31 6 52676528.

Meer relevante artikelen

Senna van Venrooij - Junior marketingmedewerker
De kracht van Bossche bollen
G-Nius bekroond als FD Gazellen 2024
Krimp op de detacheringsmarkt